Reference

Radim

Měl jsem dlouhodobé potíže se zády. Svěřil jsem se s nimi Michalovi. Ptal se mě, kde jsou bolesti nejsilnější a jaká je jejich příčina. Popsal jsem mu, jaké jsem s nimi měl v minulosti potíže, a pak nastalo léčení. Pohodlně jsem se usadil a čekal, co se bude dít. Po chvíli jsem cítil zvláštní pocit v místě bolesti. Seděl jsem dál a užíval jsem si uvolňování a soustředil se na dech. V noci se mi usínalo líp, než jindy. Ráno jsem se probudil a bolest byla znatelně menší a pohyb příjemnější. Po zbytek dne už mě záda bolela jen výjimečně a to jen při cvičení. Po pár týdnech mohu říct, že o staré bolesti vůbec nevím a každodenní pohyb i sport je pro mně bez problémů.

Radek

Bezprostředně po ukončení  jsem se cítil unavený, okomentoval jsem to slovy, byl to záhul. Druhý den jsem cítil jak do mě vyjíždí  energie a uvolnění. Cítil jsem se jak kdyby mě někdo nadlehčoval, prostě jsem se cítil výborně. Co se týče mého fyzického těla, přestal problém s kyčlemi. Stále jsem pln energie a síly. Konečně cítím, že jsem to já. Vím, že musím na sobě a na své mysli stále pracovat, abych toto udržel a ještě zlepšil :)

Denisa

Na své cestě potkávám velmi milé duše a blízké, avšak, když poznáte rodinu duše, cítíte to někde uvnitř. Takové spojení jsem pocítila, když mi napsal Michal zprávu. Měla jsem obrovskou důvěru v jeho dary a napojení a využila jeho dvě služby: vyladění a otevření. Po jeho energickém přeladění jsem cítila, že mi zmizely další z mých strachových programů zejména týkající se bezpečí zde na Zemi. Cítím se také více ukotvená. Proces trval několik dnů a dokázala jsem ho i vnímat. Nejprve to bylo takové jemné přeskupování energie na čakrách. Jakoby to dělali moji průvodci (už jsem takového něco zažila se srdcem několikrát). Práce na emocích byla asi náročná, moje srdce to silně vnímalo, a docela i fyzicky mírně zabolelo několikrát, ale věděla jsem, že je to nutné. Nyní mám mnohem více energie, protože jako typický světelný pracovník/bojovník mám silné tendence vydávat více než přijímat. Cítím se harmonizovaná, stabilizovaná a také fyzicky plná síly, což dokazuje můj návrat ke sportu.

Kontakt
  • Facebook

Michal Szweda

Merhautova 1044/180

614 00 Brno - Černá Pole

e-mail: michal.szweda930@gmail.com

Provozní doba  

Po - Pa : 18 - 20 hod

So - Ne : 15 -19 hod

© 2018 by Michal Szweda